Ücretlerimiz /

Ders ve Enstrüman Fiyatları hakkında bilgi edinin .

DERSLERİMİZ

 • Keman Dersi
 • Çello Dersi
 • Viyolonsel Dersi
 • Viyola Dersi
 • Kontrbas Dersi

  Ücretleri Aylık 4 ders için geçerlidir. Kayıt sırasında toplu ödeme ve senet imzalatma gibi uygulamalarımız yoktur. Hastalık ve ya mecburi durumlarda önceden belirtilmesi halinde dersler işlenmemiş sayılır ve telafi hakkınız saklı kalır. Yaz döneminde derslerimiz devam etmektedir. Der ücretlerimiz için bizimle temas kurunuz. İrtibat NO: (0212) 251 07 14

ENSTRÜMAN FİYATLARI

 • Keman Seti: 250 TL:
 • Çello Seti: 1200 TL.
 • Viyola Seti: 400 TL
 • Kontrbas Seti: 3000 TL.

  Belirlenen enstrümanlar fiyatı öğrenci modeli müzik aletleri için ön görülmüştür. Bu enstrümanlar müzik eğitimi alınabilecek minimum özelliklere sahiptir. Gerekli ekipmana sahip olmanız durumunda, şartlar el vermesi durumunda olabildiğince kendi enstrümanlarınız ile eğitim almanızı tercih etmekteyiz. Tamirat ve bakım gerektiren durumlarda ekibimizden destek alınız.

 

Dersler /

Dershanemizde verilen yaylı enstrümanlar hakkında bilgi edinin.

Keman Dersi

Keman kursları kayıtlarımız devam etmektedir. Keman kursu ve eğitimi hakkında detaylı bilgiler için tıklayınız.

Çello/viyolonsel dersi

çello kursları kayıtlarımız devam etmektedir. viyolonsel kursu ve eğitimi hakkında detaylı bilgiler için tıklayınız.

viyola dersi

Viyola kursları kayıtlarımız devam etmektedir. Viyola kursu ve eğitimi hakkında detaylı bilgiler için tıklayınız.

kontrbas dersi

Kontrbas kursları kayıtlarımız devam etmektedir. Kontrbas kursu ve eğitimi hakkında detaylı bilgiler için tıklayınız.


 

Sıkça Sorulanlar /

soruların yanıtını bulmak için sıkça sorulanları inceleyiniz..

Keman çalmak çok mü  zor?

Keman ve ya çello gibi enstrümanların klavyelerinde notaları birbirinden ayıran perdeler yoktur. Bu sebepten dolayı, yanlış eğitimler ile yanlış ve uzun yollara sapma ihtimali diğer müzik aletlerine göre daha yüksektir. İyi bir eğitim ile kısa sürede sonuç alınabilir.    

NE kadar sürede çalmaya başlanabilinir?

Esasen bu soru yanlıştır ve kişiden kişiye göre değişir. Müzik uçsuz bucaksız bir denizdir. Fakat doğru teknikler ve iyi bir eğitim ile bu süreç hızlandırılabilir. Ortalama yeteneklere sahip bir öğrenci temel nota eğitimi ve teknikleri aldıktan sonra üç ay içerisinde kulağa hitap eden teknikler ve basit ezgilere geçebilir. Eğitim aldıkça icra edilen eserlerin müzikalitesi artar.

Haftada bir gün, 1 saat eğitim az değil mi?

Dershanemizde yapılan tüm eğitimler birebirdir. Bu nedenle öğrenciler dersler sırsında yoğun bir bilgi bombardımanına maruz kalırlar. Alınan eğitimler evde yapılan pratikler ile birleştiğinde muazzam bir hız ve performans elde ediliyor. Bu sistem, yılarca ekibimiz tarafından denenmiş ve toplu dersler veya diğer yöntemlere göre çok daha etkili olduğu gözlemlenmiştir.

Hemen çello almak zorunda mıyım?

Dershanemizde verilen eğitimlerden, Ancak düzenli egzersizler ve çalışmalar ile sonuç alınabilir. Bu nedenle pratik yapabileceğiniz bir enstrüman edinmeniz gerekmektedir. Çello gibi daha yüksek alım gücü gerektiren enstrüman için  çözüm ise öğrencilerin, bünyemizde bulunan enstrümanlar ile pratik yapmalarıdır. Bu şekilde daha doğru karar vermek için, zaman sahibi olursunuz.

Keman çalma yaşı kaçtır?

İlk öğretim ile beraber keman eğitimi almaya başlanabilir. Tabi ki müzik eğitimine erken yaşta başlamanın bir çok avantajı var ama daha ileri yaşlarda başlamak eğitiminize engel oluşturacak bir durum değildir.